12 רעיונות לשיפוץ הבית לפני ואחרי

א הייתם אוהבים לרענן את הבית שלכם? גם אם אתה מרוצה מהבית שלך, תמיד יהיה אזור שאתה מרגיש שצריך קצת יותר אהבה. אי המטבח הזה שהתקנת בשאפתנות לא נמצא בשימוש יותר. חדר האוכל מרגיש מבולגן. או בכל פעם שאתה חולף על פני אח הלבנים המרשים הזה, הוא תמיד כל כך  שם .

לעתים קרובות, הרעיונות הטובים ביותר לשיפוץ הבית הם קלים לביצוע וזולים. צבע, מתקנים חדשים וארגון מחדש מתחשב משפיעים רבות על רבים מהרעיונות הללו. כמה דולרים עבור תרמוסטט בהתקנה עצמית חוסכים מאות בטווח הארוך. ניתן לצבוע לבנים וארונות. לחלופין, אתה יכול להוציא קצת יותר עבור יחידת מזווה שעוטפת את המקרר שלך או עבור מהפך חדר רחצה כולל עם מקלחת זכוכית ללא מסגרת ואמבטיה נפתחת.

 

לפני: ארון בגודל חצי

ארון חדר שינה קטן

רובנו רוצים שיהיה לנו ארון חדר שינה גדול יותר . בעיה אחת היא שככל הנראה, ארונות ארגזים בכל שלושת הצדדים עם קירות. לא ניתן להזיז קירות. או שהם יכולים?

 

אחרי: ארון בגודל כפול

ארון חדר שינה מוגדל

בעל הבית הזה למד את הארון שלה והבין שהוא, כמו ארונות רבים בחדרי שינה שחולקים קיר עם חדר שינה אחר, הוא בעצם ארון אחד.

קיר מפריד יחיד שאינו נושא עומס  חותך את הארון הגדול לשניים והופך אותו לשני ארונות קטנים יותר, חציו משרת חדר שינה אחד והחצי השני לחדר השינה בצד השני של הקיר. על ידי הורדת הקיר האמצעי הזה, היא הכפילה מיד את מקום הארון שלה.

 

לפני: אי המטבח המוזנח

שיפוץ מטבח עם אי לפני

אם אף אחד לא מעוניין להשתמש באי המטבח של הבית שלך, יכול להיות שזה בגלל שהאי לא מעניין.

מלבד היותו מקום לשחרר את הדואר ולסדר מצרכים, לאי המטבח הזה לא היו תכונות גואלות, שום דבר למשוך אליו אנשים. נוסף על הכל, ארונות המטבח הכהים והפנסים התליים גרמו למטבח המיושן הזה להרגיש קודר. על הבנאי והמעצב של סן דייגו, מורי למפרט , הוטלה המשימה להפוך את המטבח הזה ולהפוך אותו למופע ראווה.

 

אחרי: בר ארוחת בוקר תוסס לשבת

שיפוץ מטבח עם בר ארוחת בוקר לאחר

עם האי במטבח שהוסב לבר ישיבה/אוכל לארוחת בוקר, לאורחים יש סיבה להתכנס במטבח. תוספת על השיש מאפשרת לאורחים לשבת קרוב יותר לבר.

גם צרכיו של הטבח מקבלים מענה באמצעות כיור המותקן באי המטבח . נורות תליון מתוארכים הופשטו לטובת אורות שקועים לא פולשניים. וקווים נקיים נשמרים עם מקרר זה לצד זה בעומק נגדי .

 

לפני: תרמוסטט בזבוז אנרגיה

תרמוסטט אנלוגי ישן

לתרמוסטטים של חוגה מהאסכולה הישנה כמו ה-  Honeywell Round הקלאסי יש אפיל וינטג' מסוים. הם גם פשוטים לשימוש ולהבנה.

אבל המראה אינו נחשב לחינם כשמדובר בחיסכון בכסף. תרמוסטטים ידניים הם מבזבזני אנרגיה וכסף ידועים לשמצה מכיוון שהם מסתמכים עליך כדי להתאים פיזית את הטמפרטורה. אם אי פעם שכחת להנמיך את התרמוסטט לפני היציאה לעבודה או לטיול יום ארוך, תדע איך זה שמערכת HVAC שלך שואבת אוויר מחומם ביוקר לבית שאינו בשימוש.

 

אחרי: תרמוסטט חכם לתכנות

תרמוסטט ניתן לתכנות

אם אתה מחפש רעיון לשיפוץ מהיר שתוכל לבצע תוך פחות משעה, התקן תרמוסטט הניתן לתכנות.

ניתן לתכנת את התרמוסטטים החכמים הדיגיטליים כדי להפעיל או לכבות את מערכת החימום או הקירור בזמנים ספציפיים במהלך היום והלילה. לרובם יש מצב חופשה, המאפשר לצמצם את הצורך במערכת HVAC בתקופות היעדרות ארוכות.

 

לפני: קיר מבטא לא מושך

סלון אדום לפני מהפך

בסלון הזה היו כל כך הרבה בעיות שבלוגרית העיצוב קריס בקושי ידעה מאיפה להתחיל. האדום הזוהר הרגיש מרשים והתקרה נראתה נמוכה מדי. הכל היה לא מאורגן וזקוק לעדכון רציני. שום דבר בסלון לא הרגיש מיוחד או ייחודי. זה היה רק ​​בלה, אבל בלה מפחיד שהיה צריך ללכת.

 

אחרי: קיר מבטא פריך ומאורגן

מהפך סלון פריך ומודרני לאחר

שני רעיונות חשובים לשיפוץ פועלים בסלון הזה . ראשית, הבעלים הטיל קווים נקיים, דמויי רשת, על הקיר המבטא , כך שהכל פועל מחוץ לאופקים ואנכיים ישרים. הרשת מרמזת על סדר וארגון.

שנית, על ידי ציור על צבע הקיר האדום הזה כדי להתאים לצבע התקרה, מעודדים כעת את העין לראות את החדר גבוה ממה שהוא באמת. ביטול קווי האופק הללו היא דרך בטוחה לקידום חזותי גובה. האור הוא נברשת גנאדור בצל 9 אור .

 

לפני: הזדמנויות אחסון מבוזבזות

מקרר ללא אחסון

המקרר הבודד הזה טוב לשמירה על מזון קר, וזהו בערך. אבל הוא שואב הרבה שטח רצפה, בנוסף יש הרבה מקום מעל ולצד שיכול לשמש לאחסון.

 

אחרי: מקרר עם מזווה משולב

מקרר ומזווה

הפתרון המבריק למקררים מבזבזים מקום הוא התקנת יחידות מזווה בצד ומעל המקרר. אחסון מורחב זה עוטף את המקרר ומייצר מראה נקי ומשולב. מדפי המזווה הנשלפים מסייעים בהגעה לפריטי מזון מאחר ומזווה המקרר נוטים להיות עמוקים מאוד.

על ידי עטיפה של ארונות ומזווה סביב המקרר, המכשיר נמס – הרבה פחות מורגש מאשר אם היה יחידה עצמאית.

 

לפני: ארונות קיר למטבח

ארונות קיר למטבח

זה מראה מוכר בכל כך הרבה מטבחים: ארונות קיר תלויים מעל משטח העבודה.

לארונות קיר בהחלט יש תועלת רבה. פריטים נמצאים ממש שם, בהישג יד. ודלתות של ארונות קיר מסתירות פריטים שהם פחות אטרקטיביים.

עם זאת ארונות קיר יכולים להתנשא מעל אזור העבודה שלך, להטיל צל וליצור בדרך כלל מראה כבד.

 

אחרי: מדפים פתוחים

מטבח מדפים פתוחים

מדפים פתוחים מחליפים את ארונות הקיר לשעבר במטבח זה. מדפים פתוחים מנקים את המטבח מהמראה האפל והכבד הזה וגורמים להכל להרגיש קל ובהיר יותר.

עם זאת, הבעלים מזהיר שזה מהלך שצריך לעשות עם מחשבה רבה. ודא שכבר יש לך אחסון לחפצים שיאבדו את ביתם. כל מה שייגמר על המדפים הפתוחים יוצג במלואו לכל מי שיעבור ליד.

רעיון נוסף הוא פשוט לדלל הרבה מהזבל הלא בשימוש ולא אהוב מארונות הקיר, ולהפחית את הצורך באחסון חלופי.

 

לפני: לבנים מתוארכים

אח מהפך אפרסק לפני

האם לצבוע לבנים או לא? מה שהופך את זה לוויכוח ער כל כך הוא שברגע שאתה צובע לבנים, זה ברובו בלתי הפיך. הסרת צבע מלבנים והחזרתו למצבו המקורי היא כמעט בלתי אפשרית.

אבל מה לגבי כשיש לך לבנים כל כך מיושן ולא אטרקטיבי שאתה אפילו לא יכול לסבול להסתכל עליה? עבור בעל הבית הזה, זה היה המצב. בנוסף, הגודל העצום של האח רק החמיר את המצב.

 

אחרי: עבודות צבע לבנים טריות

אח מהפך אפרסק לאחר

צביעת לבנים לא חייבת להיות קשה. הבעלים הזה מודה שהיא בקושי עשתה שום עבודת הכנה, והיא הגבילה את הציור שלה לכל דבר שאפשר לגלגל החוצה. התוצאה היא אח במראה רענן  וקל לעיניים. על ידי בחירת צבע בהיר, היא הצליחה להפחית את המראה המאסיבי של האח.

 

לפני: פינת חדר רחצה עייפה

חדר אמבטיה לפני

עבור חדרי אמבטיה קטנים וחדרי אבקה , סידור פינת אמבטיה הוא בלתי נמנע. קירות הדוקים ושטח רצפה מוגבל מכתיבים את  כיור האמבטיה והמראה צריך להיות תקוע בחלל הזה, ולו רק בגלל שזהו המקום היחיד הזמין.

בחדר האמבטיה הזה, הקיר הצהוב היה זוהר ומלוכלך, והארונות היו סדוקים. בשל גודל חדר האמבטיה, לא ניתן היה להגדיל את הפינה הזו. ובכל זאת, זה היה צריך קצת עזרה דקורטיבית.

 

אחרי: פינת חדר רחצה בהשראת

חדר האמבטיה Nook After

זה לא עולה צרור או לוקח הרבה זמן לשפץ את פינת האמבטיה שלך. תמורת פחות ממה שאתה עשוי לבזבז עבור ערב נחמד, אתה יכול לצבוע את ארונות האמבטיה , להתקין חומרה חדשה, לצבוע את הקירות, להחליף את תא המנורה, ולשים שטיח חדש, יחד עם תפאורה יפה אחרת.

 • 17של 24

   

  לפני: פטיו מוזנח

  שיפוץ פטיו לפני

  אם אי פעם תביטו בערגה בפטיו העלוב שלכם והייתם רוצים שהוא יהיה שונה, אתם לא לבד.

  פטיו הם נקודות מפגש מרכזיות. הם מפגישים חברים ובני משפחה בחיק הטבע לברביקיו, משקאות, דייטים עם כלבים, או כל מה שלבך חפץ. אבל כשהפטיו רחוק מלהיות יפה ומוצף בצמחים מוזנחים, אף אחד לא רוצה להיות שם.

 • 18של 24

   

  אחרי: פטיו משופץ

  שיפוץ פטיו לאחר

  הנח מרצפות בטון חדשות כדי להגדיר אזור פטיו חד וחדש ולהוסיף בור אש נייד כמוקד . מעל לכל, גיזום עלווה מגודלת בחזרה היא השיטה הזולה ביותר לשיפוץ המרפסת שלך.

 • 19של 24

   

  לפני: חדר אוכל אקראי

  מהפך חדר אוכל לפני

  זה תמיד הכי טוב כשלחדר האוכל שלך יש תוכנית עיצוב מגובשת. אבל עבור הבעלים הזה, חדר האוכל הרגיש אקראי, עם הרבה רהיטים לא תואמים שהזכירו לה חדרי מעונות בקולג'.

 • 20של 24

   

  אחרי: מהפך חדר אוכל

  מהפך חדר אוכל לאחר

  עם מהפך חדר האוכל המהמם הזה, ערכת הצבעים מתחברת יחד כך שהכל עובד כעת בהרמוניה. חלקים נבחרו במיוחד עבור החלל החדש, מכיסאות הפלסטיק היצוקים הזולים ועד המזנון המודרני של אמצע המאה .

  רק פריט אחד מלפני נשאר: עגלת הבר .

  עם זאת, מה שבאמת גורם לחדר האוכל המחודש הזה לעבוד הוא הצגתו של נקודת מוקד: נברשת ההצהרה .

 • 21של 24

   

  לפני: אזור רחצה צפוף

  מהפך חדר רחצה דקו לפני

  מה שעבד בעבר לא בהכרח עובד היום. האמבטיה  שנשתלה בתוך גומחה צפופה באמת, בתוספת היעדר מקלחת, הפכו את השימוש בחדר האמבטיה הזה לעניין קודר אריח הוינטג' רק גרר עוד יותר את המראה הזה של חדר האמבטיה הזה.

 • 22של 24

   

  אחרי: אמבט נפתח ומקלחת ללא מסגרת

  מהפך לאמבטיה דקו לאחר

  הבעלים פתח את חדר האמבטיה הזה , והפך אותו לאוורירי ופתוח יותר, על ידי הסרת אמבט הגומחה ותלישת הגומחה הקלסטרופובית. אחר כך היא התקינה אמבטיה נפתחת.

  כדי לתת מענה לצרכים של היום, היא הוסיפה גם מקלחון זכוכית ללא מסגרת. מארזי זכוכית ללא מסגרת גורמים לחדרי אמבטיה להרגיש גדולים יותר ופחות מרשימים.

 • 23של 24

   

  לפני: ארונות מטבח ישנים

  ארונות מטבח לפני צביעה

  ארונות בסגנון שייקר הם מרכיב יסוד קלאסי בכל כך הרבה מטבחים. אולי זה היה קצת קלאסי ורגיל מדי. הבעלים הזה אהב אותם במשך שנים רבות עד שהיא הרגישה שהגיע הזמן לשינוי.

  לאור העלות הגבוהה של ארונות מטבח , הסרה והחלפה לא באו בחשבון. אפילו שני פתרונות בעלות נמוכה, ארונות מוכנים להרכבה (RTA) וחידוש ארונות , יכולים להיות מחוץ להישג ידם עבור תקציבים של בעלי בתים רבים. אבל יש פתרון אחד שהוא מאוד זול.

 • 24של 24

   

  אחרי: ארונות מטבח מצוירים

  ארונות מטבח מצוירים

  כאשר אתה צריך שינוי סגנון מהיר וכסף הוא בעיה, צביעת ארונות המטבח שלך היא כמעט תמיד הדרך הטובה ביותר ללכת.

  הצביעה משאירה ארונות חזקים מבחינה מבנית במקומם ונחשבת ידידותית לסביבה מכיוון שהיא מצמצמת את הפריטים הנשלחים למזבלה לאפס. הימנע משימוש בסוג של צבע אקרילי-לטקס פנימי סטנדרטי שבו אתה עשוי להשתמש על קירות. במקום זאת, בחר צבע ארון שנותן לך עמידות לאורך זמן.

צור קשר

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר

אנו מאמינים שידע מקצועי ונסיון עשיר מובילים לפרויקט מוצלח!

יצירת קשר

משרד

חנה בבלי 7 פסגת זאב ירושלים

דברו איתנו